Logo Gmina Tczów

menu

Licznik odwiedzin

W tym miesiącu: 6555
W sumie: 16229

News

News zdjęcie id 434

Kompleksowe rozwiązanie rekreacyjne na terenie gminy Tczów

12.03.2018

                      

 

Gmina Tczów realizując zadania własne określone w ustawie z dnia 8 marca 1990r. o samorządzie gminnym, złożyła wniosek o przyznanie pomocy finansowej na operację w ramach poddziałania 19,2 „Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność „z wyłączeniem projektów grantowych oraz operacji w zakresie podejmowania działalności gospodarczej objętego Programem Rozwoju Obszarów na lata 2014-2020” pn. „Kompleksowe rozwiązanie rekreacyjne na terenie gminy Tczów”.

Przedmiotem projektu jest kompleksowe rozwiązanie rekreacyjne na terenie gminy Tczów polegające na przebudowie 8 obiektów infrastruktury rekreacyjnej oraz budowie 2 nowych w ośmiu miejscowościach na terenie gminy. W ramach projektu zagospodarowane zostały działki elementami małej infrastruktury. W  miejscowości Tczów zostały zainstalowane 3 urządzenia sportowe: urządzenie do ćwiczenia mięśni nóg, mięśni ramion i barków, oraz mięśni piersiowych,  tablica informacyjna i tablica z regulaminem.

W Tynicy zostały zamontowane: stojak na rowery, 2 ławki, kosz na śmieci. tablica z regulaminem, tablica informacyjna, zestaw zabawkowy, huśtawka bocianie gniazdo, bujak oraz 4 urządzenia sportowe: urządzenie typu rower, urządzenie do biegania, do ćwiczenia mięśni grzbietu oraz do ćwiczenia mięśni piersiowych i ramion. 3.

W miejscowości Borki zostaną zamontowane: stojak rowerowy, 2 ławki, kosz na śmieci, tablica z regulaminem, tablica informacyjna, zestaw zabawkowy, huśtawka bocianie gniazdo, karuzela tarczowa z siedziskami, huśtawka ważka, oraz 4 urządzenia sportowe: urządzenie typu rower, urządzenie do biegania, urządzenie do ćwiczenia mięśni grzbietu oraz urządzenie do ćwiczenia mięśni piersiowych i ramion. Dla bezpieczeństwa osób korzystających wskazana działka została ogrodzona.

W Bartodziejach zostały zamontowane urządzenia rekreacyjne: piaskownica, huśtawka podwójna, huśtawka ważka, karuzela tarczowa z siedziskami, bujak huśtawka bocianie gniazdo, zestaw zabawowy, tablica z regulaminem, tablica informacyjna, 2 ławki , stojak na rowery.

W Janowie zostały zamontowane 2 ławki, kosz na śmieci, tablica z regulaminem, tablica informacyjna oraz urządzenia sportowe: urządzenie do ćwiczenia mięśni piersiowych, urządzenie typu rower, urządzenie do biegania, do ćwiczenia grzbietu oraz urządzenie do ćwiczenia mięśni piersiowych i ramion.

W miejscowości Brzezinki Stare zostały zamontowane następujące urządzenia: stojak na rowery, tablica z regulaminem, tablica informacyjna, zestaw zabawowy, huśtawka bocianie gniazdo, karuzela tarczowa z siedziskami, huśtawka ważka, huśtawka podwójna, stożek duży, oraz 4 urządzenia sportowe: urządzenie typu rower, urządzenie do biegania, urządzenie do ćwiczenia mięśni grzbietu oraz urządzenie do ćwiczenia mięśni piersiowych i ramion.

Wartość projektu opiewa na kwotę 528 000 zł a wnioskowana kwota dofinansowania to ponad 290 000 zł. Zakończenie realizacji projektu nastąpiło w grudniu 2017r. i został złożony wniosek o płatność końcową.

Mamy nadzieję, że realizacja zadania przyczyni się do poprawy życia naszych mieszkańców oraz zaspokoi podstawowe potrzeby z zakresu rekreacji a także pozytywnie wpłynie na wizerunek gminy , podniesie zainteresowanie naszą gminną jako miejsca atrakcyjnego rekreacyjnie.

Wójt gminy zaprasza

Wójt Gminy Tczów

Arkadiusz Baran 

przyjmuje interesantów

w sprawach skarg i wniosków:

czwartek 15.00-16.30

Urząd Gminy Tczów

Tczów 124
26-706 Tczów
tel. 48 67 68 023
gmina@tczow.pl

Zobacz również

wersja językowa

Kalendarz

wrzesień 2020
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
Ni
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

Zegar

  • :
  • :
Akceptuję

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.